Opinie klientów

0
placówek na terenie kraju
0
wizyt dziennie
0
pozytywnych opinii
 • Usługi medyczne w sieci Polmed super organizowane.

  Korzystam.

  Wielki minus: brak kolejek – nie ma z kim ponarzekać na rząd i publiczną służbę zdrowia i obwinić za swoje porażki Żydów i Masonów.

  Jacek (43 lata) pakiet srebrny, rodzinny
 • Odkąd znajomy z roku polecił mi abonament medyczny mam więcej czasu na naukę zamiast marnować czas w przychodni. Nawet dla studenta cena jest przystępna.

  Marek 22 lata pakiet niebieski, indywidualny
 • Od ponad miesiąca korzystam z abonamentu medycznego. Muszę stwierdzić, że jeszcze nie miałam problemu z umówieniem się na wizytę do lekarza. Najbardziej pozytywnie zaskoczyło mnie to, że umawiają telefonicznie wizyty nawet w placówkach partnerskich.

  Aldona (32 lata) pakiet srebrny, indywidualny
 • Najbardziej zależało nam na szybkim dostępie do lekarza pediatry. Teraz go mamy. Jesteśmy spokojni o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka.

  Martyna (27 lat) pakiet srebrny, rodzinny
 • Nasze zdrowie nie pozwala na stanie w długi kolejkach. Dzięki Wam dzwonimy i umawiamy się na wizytę u naszego ulubionego lekarza

  Krzysztof i Agata (43 i 42 lata) pakiet platynowy, partnerski
 • Często mam problemy ze zdrowiem i mimo bardzo złego samopoczucia musiałam stać w długich kolejkach. Nierzadko, gdy dochodziłam do okienka słyszałam, że nie ma już miejc na dzisiaj, a termin wizyty przesuwał się coraz dalej. W końcu powiedziałam STOP. Moje zdrowie jest najważniejsze. Od kiedy wykupiłam abonament medyczny, moje życie zmieniło się. Jednym telefonem umawiam wizytę do lekarza specjalisty i to w placówce, która mi najbardziej odpowiada. Nie muszę czekać i nikt nie mówi mi, że nie ma już dla mnie wolnego terminu. Załuję, że tak późno dowiedziałam się o Opiece Medycznej.

  Barbara (44 lata) pakiet platynowy, indywidualny
 • Póki byłem zdrowy, nie wierzyłem w opowieści znajomej o publicznej służbie zdrowia. Kiedy zachorowałem, przeszedłem drogę przez mękę. Byłem traktowany jak ktoś, kto ośmielił się zachorować. Nie było mnie stać na drogie wizyty prywatne. Zacząłem szukać w internecie alternatyw na moją kieszeń. Tak trafiłem na Was. Szybko wykupiłem abonament dostosowany do moich potrzeb. Teraz leczę się w klinikach o światowym standardzie, nie czekam już w kolejkach, a wizyty umawiam z domu za pomocą telefonu. Od dawna marzyłem o takim komforcie.

  Wojciech (31 lat) pakiet platynowy, indywidualny
 • Kiedy byłam w ciąży, chciałam zapewnić sobie i mojemu dziecku najlepszą opiekę lekarską. Nie chciałam przeżywać tego, co moje koleżanki. Znajomy mojego męża polecił nam Opiekę Medyczną S7. Postanowiliśmy wykupić abonament w ramach którego zagwarantowane było między innymi prowadzenie ciąży. Oczywiście, nie żałuję tej decyzji. Zdecydowaliśmy się nawet na wykupienie wariantu rodzinnego i teraz wszyscy jesteśmy pod fachową opieką medyczną. Nie musimy czekać na odległe terminy wizyt, a dostęp do specjalistów mamy nieograniczony. Szczerze polecam wszystkim takie rozwiązanie.

  Paulina ( 31 lat) pakiet złoty, rodzinny
 • Ze zdrowiem nie ma żartów – o tym przekonałem się, gdy zachorowałem na serce. Oczywiście chciałem leczyć się u najlepszych lekarzy specjalistów. Jednak kiedy poznałem ceny prywatnych wizyt, nie mogłem uwierzyć, że koszty są takie duże. Szukając innych możliwości natrafiłem na PoliseRodinną i pomyślałem, że warto sprawdzić tę ofertę. Wykupiłem abonament medyczny, który naprawdę niewiele mnie kosztował. Jestem z niego bardzo zadowolony.Teraz leczę się u najlepszych i nie czekam na wizyty lekarskie oraz badania. Wszystko mam pozałatwiane szybko i tanio – tak jak lubię.

  Bogdan (59 lat) pakiet platynowy, indywidualny
 • Moja firma zapewnia wszystkim pracownikom prywatną Opiekę Medyczną. Dzięki takiemu rozwiązaniu mam poczucie, że pracodawcy zależy na naszym dobrym zdrowiu – zdrowy pracownik to dobry pracownik. Mamy też szybki i łatwy dostęp do medycyny pracy i wszystkich lekarzy specjalistów – bez limitów.

  Daria (29 lat) pakiet srebrny, indywidualny
 • W mojej firmie mamy dostęp do opieki medycznej. To bardzo duży komfort, który sobie cenię. Wizyty lekarskie dostosowuję sobie do mojego trybu pracy. Dzięki temu nie tracę cennego czasu. Bez limitów mogę korzystać z usług lekarzy specjalistów, a wizyty umawiam telefonicznie. Dla mnie bardzo istotne jest też to, że szybko mogę wykonywać niezbędne do pracy badania, w ramach medycyny pracy.

  Przemysław (33 lata) pakiet srebrny, indywidualny
 • Czuje, że znajduje się pod profesjonalną opieką.

  Mam nieograniczony dostęp do lekarzy – to wszystko bez kolejek i niepotrzebnych formalności

  Agnieszka (25 lat) pakiet złoty, indywidualny
Chcę mieć abonament