Więcej

RODZINNE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Niestety w życiu każdego z nas zdarzają się przykre lub trudne sytuacje, w wyniku których nagle potrzebujemy dodatkowych pieniędzy.

Na pewno znasz takie sytuacje z własnego doświadczenia lub doświadczenia bliskich i znajomych. Może to być choroba, wypadek, a nawet śmierć kogoś bliskiego, ale i wielkie szczęście jak urodzenie dziecka.

Taka nagła sytuacja może spotkać Ciebie lub Twoich bliskich w każdej chwili. Warto już teraz zabezpieczyć się przed nią. Jak to zrobić i nie nadwyrężać swojego budżetu? To proste – z pomocą przychodzi Ci indywidualne ubezpieczenie na życie.

Jest ono najbardziej optymalnym sposobem zapewnienia sobie i bliskim w nagłych sytuacjach nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych wpłacając co miesiąc np. tylko 48 złotych.

Co wchodzi w zakres polisy na życie?

Ubezpieczony zostaje objęty odpowiedzialnością Towarzystwa bez wymogu wykonywania dodatkowych badań, m. innymi z tytułu:

 • Zgonu
 • Zgonu w wyniku nieszczęśliwego wypadku
 • Zgonu w wyniku udaru mózgu lub zawału serca
 • Uszczerbku na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku
 • Ciężkiego zachorowania (np. nowotwór, zawał, itp)
 • Zgonu rodziców lub teściów
 • Pobytu w szpitalu
 • Urodzenia dziecka
 • inne

Kto może zostać objęty ubezpieczeniem?

 • Do ubezpieczenia mogą przystąpić pojedyncze osoby w wieku od 18 do  57 lat.
 • Do ubezpieczenia mogą przystąpić grupy pracowników (bez limitu ich liczby) w wieku od 18 do 57 lat.
 • Ubezpieczeni przystępujący do ubezpieczenia muszą być zdolni w dniu składania wniosku do pracy zawodowej tzn. nie mogą w tym dniu przebywać na zwolnieniu lekarskim lub rencie inwalidzkiejNie mogą mieć orzeczonej niepełnosprawności.

Do ubezpieczenia mogą przystąpić osoby w wieku od 18 do 57 roku życia, które w chwili przystąpienia do ubezpieczenia lub w trakcie jego trwania nie pracują w warunkach szkodliwych lub uciążliwych dla zdrowia w rozumieniu przepisów prawa, a w szczególności w przemyśle wydobywczym – praca pod ziemią, metalurgicznym, w odlewniach, hutach i walcowniach, w przemyśle chemicznym.
Do ubezpieczenia nie mogą przystąpić osoby wykonujące zawody o zwiększonym stopniu ryzyka, jak: pracownik budowlany (praca na wysokości powyżej 4 m, przy rozbiórkach budynków, pod ziemią), pracownik platformy wiertniczej, pracownik leśny, cyrkowiec, kaskader, sportowiec, pilot, nurek, kierowca rajdowy, kierowca przewożący ładunki niebezpieczne i wybuchowe lub pracownik wykonujący zawody z wykorzystaniem takich materiałów, pracownik służb mundurowych (w tym między innymi: żołnierz zawodowy, funkcjonariusze służb specjalnych lub formacji zbrojnych, strażak, policjant, strażnik miejski) oraz inni pracownicy posiadający broń, także marynarz/rybak, ratownik górski, wodny, lotniczy, elektryk pracujący przy napięciu powyżej 1 kV, pracownik fizyczny przemysłu metalurgicznego, operator dźwigów i suwnic.

Nie zastanawiaj się zbyt długo – pamiętaj, że czas nie stoi w miejscu i w każdej chwili może się coś wydarzyć.

Poznaj szczegóły

 

Masz pytania?

Zadzwoń pod numer 513 338 302 lub zostaw nam poniżej swój numer oraz godziny kontaktu, a my doradzimy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania.